MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 7154303

nr 715 4303

GUN

19th century, length: 138, wear, damages.

1800-tal, längd: 138

Condition: slitage, skador

600

SEK 350

Monday September 19 2011
at 18:47:11

18/9 02:36:29 1      300 kr
18/9 12:16:54 2      Vinnande bud